Adreça
Carrer de Baix, 20-22
08292 Esparreguera
E-mail
Telèfon
Fax
Informació colònies
escola@escolaelpuig.cat
93 777 22 76
93 777 67 68
93 777 67 68

Destaquem

10.04.2017

Festa Sant Jordi 2017

EN TRANSFORMACIÓ


 

26.03.2017

Premis Sambori 2017

Òmnium Baix Llobregat


 

08.12.2016

Festa d'hivern

Diumenge 18 de desembre


 
 

Aniversaris d'avui

Contactar

L'horari de Secretaria:
De dilluns a divendres de 8 a 2/4 2 del matí i de 3 a 5 de la tarda.

L'horari de Gerència:
De dilluns a divendres a hores convingudes.

L'horari de Direcció:
Dimecres i divendres de 10 a 1 del matí.
Dimarts i dijous de 3 a 5 de la tarda.

Per posar-vos en contacte amb algun membre del consell rector, ho podeu fer a través de Secretaria o Gerència.

Adreça:
C/ de Baix, 20-22 08292 Esparreguera

Telèfon: 93 777 22 76
Fax: 93 777 67 68
Informació de colònies: 93 777 67 68

   

CONSELL RECTOR

Presidenta

 

consellrector@escolaelpuig.cat

  

ESCOLA

Direcció

escola@escolaelpuig.cat

  

ADMINISTRACIÓ

Gerència

 

gerencia@escolaelpuig.cat

Administració

 

administracio@escolaelpuig.cat

Secretaria

secretaria@escolaelpuig.cat

 

INFANTIL

Sílvia Faiget

silviafaiget@escolaelpuig.cat

Dolors Feixas

 

dolorsfeixas@escolaelpuig.cat

Gisel·la Giralt

giselagiralt@escolaelpuig.cat

Rosa Martí

rosamarti@escolaelpuig.cat

Núria Matas

 

nuriamatas@escolaelpuig.cat

Montserrat Montoriol

 

mmontoriol@escolaelpuig.cat

Antònia Pérez

antoniaperez@escolaelpuig.cat

Aïda Puig

 

aidapuig@escolaelpuig.cat

Montserrat Ramoneda

 

mramoneda@escolaelpuig.cat

Judith Ribas

judithribas@escolaelpuig.cat

Anna Sala

 

annasala@escolaelpuig.cat

Judit Sardà

 

juditsarda@escolaelpuig.cat

Montse Torres

montsetorres@escolaelpuig.cat

 

PRIMÀRIA

Patrici Batalla

 

pbatalla@escolaelpuig.cat

Rosa Canals

 

rosacanals@escolaelpuig.cat

Elga Coca

 

elgacoca@escolaelpuig.cat

Sílvia Faiget

silviafaiget@escolaelpuig.cat

Montse Fusalba

 

mfusalba@escolaelpuig.cat

Núria Gauchi

 

nuriagauchi@escolaelpuig.cat

Carol Giralt

 

carolgiralt@escolaelpuig.cat

Àngel Manzano

 

angelmanzano@escolaelpuig.cat

Núria Matas

 

nuriamatas@escolaelpuig.cat

Xavi Peregrina

xperegrina@escolaelpuig.cat

Judith Ribas

judithribas@escolaelpuig.cat

Marc Reyes

marcreyes@escolaelpuig.cat

Mireia Roca

mireiaroca@escolaelpuig.cat

Anna Sala

 

annasala@escolaelpuig.cat

Rosaura Sierra

 

rsierra@escolaelpuig.cat

Jordi Sucarrats

 

jsucarrats@escolaelpuig.cat

Cristina Vázquez

 

cvazquez@escolaelpuig.cat

 

SECUNDÀRIA

Núria Aregall

 

nuriaaregall@escolaelpuig.cat

Gemma Gramunt

 

gemmagramunt@escolaelpuig.cat

Dolors Llordella

 

dllordella@escolaelpuig.cat

Héctor Martínez

 

hmartinez@escolaelpuig.cat

Núria Matas

 

nuriamatas@escolaelpuig.cat

Eva Minaya

evaminaya@escolaelpuig.cat

Anna Mª Oliver

 

annaoliver@escolaelpuig.cat

Tània Ollé

taniaolle@escolaelpuig.cat

Alba Ortiz

albaortiz@escolaelpuig.cat

Xavi Peregrina

xperegrina@escolaelpuig.cat

Jordi Prims

 

jordiprims@escolaelpuig.cat

Marc Reyes

 

marcreyes@escolaelpuig.cat

Jordi Sucarrats

 

jsucarrats@escolaelpuig.cat

Carme Tió

 

carmetio@escolaelpuig.cat

Sue Torres

suetorres@escolaelpuig.cat

© 2017 Carrer de Baix, 20-22 08292 Esparreguera  ·  93 777 22 76  ·  escola@escolaelpuig.cat        Mapa web  |  Avís legal  |  Política de cookies  |  Contactar